Про нас

Коротко про нашу службу таксі

Експрес таксі - краща служба таксі у місті Ужгород та області. Ми заслужили довіру завдяки:
- 100% і швидка подача авто;
- комфортні автомобілі;
- професійні водії;
- індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наша мета: заслужити Вашу довіру, забезпечити якісне та швидке виконання Вашого замовлення. Команда «Експрес таксі» - це дружний і згуртований колектив професіоналів, об'єднаних не тільки роботою, але і прагненням робити її добре!
Якщо Вам набридло довго і безрезультатно шукати авто для поїздки телефонуйте нам і наші диспетчери знайдуть автомобіль для подальшого Вашого пересування. Нашими послугами користуються тисячі людей. Ми працюємо для Вас 24 години на добу. Наші автомобілі швидко, надійно і комфортно доставлять Вас за місцем призначення. Недороге таксі Ужгорода завжди на зв'язку.
Не кожен з нас має власний автомобіль, тому послуги таксі частенько приходять на допомогу. Наша компанія щодня рятує своїх пасажирів, оберігаючи їх дорогоцінний час, нерви і гаманець! Місто постійно знаходиться в русі і без авто з шашечками, вже важко уявити вулиці нашого міста.
Мати під рукою номер телефону надійної служби таксі, яка подасть машину вчасно сьогодні просто необхідно. Автомобіль нашої служби прибуде за потрібною адресою точно в термін, тому можна не турбуватися про те, чи встигнете ви на важливу зустріч. Своєчасна подача автомобіля і комфортна поїздка гарантовані завжди!
Авто можна замовити прямо з нашого сайту. Для цього скористуйтеля формою замовлення на сторінці "Онлайн-замовлення"

Наші партнери - novinizakarpattya.info
Замовити авто з сайту